136

Openbare lezing door André Eijkenaar

Vogelvereniging “De Goudvink” houdt op 10 april aanstaande een openbare lezing. De lezing wordt verzorgd door André Eijkenaar. André is een bekend natuurfotograaf. Zijn foto’s van zoogdieren, insecten, planten, landschappen en natuurlijk ook vogels vinden gretig aftrek in tijdschriften en boeken. André werkt bij het Landschapsbeheer Groningen. Hij neemt daar vaak gebeurtenissen waar die de moeite van het fotograferen waard zijn. Maar ook in zijn vrije tijd trekt hij er op uit. Hij is verder actief met het beschermen van uilen. Zo is hij Regiocoördinator Groningen van de kerkuilenwerkgroep Nederland.

Tijdens zijn lezing zal hij zijn meest recente foto’s laten zien. Maar ook opmerkelijke foto’s uit zijn immens archief komen aan bod. Aan de hand van deze foto’s verteld André allerlei wetenswaardigheden over de Groninger natuur. Zijn verhaal is doorspekt met de nodige humor. Waarom gaat hij weleens in levenden lijve in een doodkist liggen? Hij zal het U op 10 april uit leggen.

Plaats: Zaal Denzobar, F. Clockstraat 105, Oude Pekela
Datum: 10 april
Aanvangstijd: 20.00
Tijdens de pauze is er een verloting van bloeiende tuinplantjes ten behoeve van de verenigingskas

Reacties zijn gesloten.